Strona główna Kurs Inwestor dywidendowy + Książka "Zbij fortunę na dywidendach

Kurs Inwestor dywidendowy + Książka "Zbij fortunę na dywidendach

Opis

Pakiet zawiera książkę (wydanie papierowe) "Zbij fortunę na dywidendach" oraz kurs "Inwestor dywidendowy", czyli to kurs online będący rozszerzeniem i uzupełnieniem książki 

*Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dostęp do platformy online z wykładami w formie video.

 

“Inwestowanie w spółki dywidendowe ma na świecie wieloletnią tradycję i stale rosnącą rzeszę fanów. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, aby polski inwestor otworzył się na międzynarodowe rynki inwestycyjne, a ta książka przedstawia mapę prowadzącą przez świat spółek dywidendowych.”

 

 

O CZYM DOWIESZ SIĘ W KURSIE

 

Perspektywa polskiego inwestora

 

Kurs jest pomostem pomiędzy teorią z książki, a praktyką w polskich realiach. Dowiesz się z niego jak zastosować techniki z książki mając do dyspozycji rynkowe narzędzia. Powiemy na co zwrócić uwagę przy wyborze domu maklerskiego, które konto wybrać oraz jak poradzić sobie z ryzykiem walutowym.

 

USA, Europa a nawet Azja

 

Rynek amerykański jest największą i najbardziej dojrzała giełdą – ale nie jedyną wartą uwagi. Oddzielny moduł kursu mówi o tym w jakich krajach europejskich i azjatyckich warto ulokować swoje środki i gdzie jest to najkorzystniejsze podatkowo. Od rynkowych praktyków dowiesz się o przewagach tych rynków, ale też i o pułapkach, które czekają na inwestorów.

 

Modułowa konstrukcja

 

Ten kurs to nie jest zbiór ogólnych wykładów, jakich pełno znajdziesz w internecie. To konkretna dawka wiedzy wyłącznie od praktyków w swoim obszarze z podziałem na moduły. Dzięki takiej konstrukcji łatwiej jest przejść do konkretnego materiału i szybciej przyswoić wiedzę.

 

IKE i IKZE - optymalizacja podatkowa

 

Polski inwestor ma dwa doskonałe narzędzia, które umożliwiają inwestowanie dywidendowe bez płacenia podatku od zysków kapitałowych - omawiamy je bardzo dokładnie i tłumaczymy praktyczne zastosowanie IKE i IKZE

 

Gdzie szukać spółek dywidendowych

 

Ojczyzną spółek dywidendowych są Stany Zjednoczone. Trudno się temu dziwić – to największa gospodarka świata, której giełda funkcjonuje aż od 1817 roku. W kursie znajdziesz praktyczne sposoby na to jak dziś znaleźć najlepsze spółki dywidendowe w USA i jak w nie zainwestować z poziomu polskich domów maklerskich.

 

Dywidendy z rynku polskiego

 

Choć nasza giełda jest stosunkowo młoda to nie brakuje na niej ciekawych okazji dywidendowych. Dzięki modułowi koncentrującemu się na polskiej giełdzie dowiesz się które konta są najkorzystniejsze do inwestycji dywidendowych, jak znaleźć solidne spółki wypłacające regularnie dywidendę oraz jakie przewagi mamy jako inwestorzy krajowi.

 

Gwarancja aktualności

 

Kupując ten kurs masz gwarancję, że przedstawia on aktualne informacje i najlepiej nam znane rynkowe praktyki. Jeśli coś ulegnie zmianie, albo wypracowane zostaną lepsze techniki inwestycji dywidendowych, to otrzymasz bezpłatną aktualizację.

 

Rozbudowywany projekt

 

To kurs, do którego na pewno dodamy nowe treści - posiadacz kursu dostanie wszystkie nowe wykłady bez żadnych dopłat, a mailowo poinformujemy Cię o nowych materiałach na platformie.

 

To obowiązkowa pozycja dla inwestorów, którzy chcą budować portfel na długie lata. Autorski system 10-11-12 to zupełnie inne spojrzenie na budowanie majątku w oparciu o dywidendy. Nowe wydanie zawiera specjalne komentarze dla polskich inwestorów indywidualnych.

 

O CZYM PRZECZYTASZ W KSIĄŻCE:

 

Dlaczego dywidendy?

Autor pokazuje dokładnie dlaczego filozofia dywidendowego inwestowania jest jego zdaniem najlepsza dla długoterminowego inwestora. Dzięki spółkom dzielącym się z akcjonariuszami zyskami, z dobrze zbudowanego portfela można czerpać zyski przez wiele lat. Magia spółek dywidendowych polega na tym, że one nie tylko dzielą się z inwestorem zyskami, ale też z roku na rok ten zysk do podziału jest coraz większy. Rosnące dywidendy sprawiają, że portfel jest bardziej odporny na inflację i w długim terminie daje dużo lepsze wyniki.

 

Płatnicy rosnących dywidend

Portfel dywidendowy to nie jest portfel, który budujemy od razu. Potrzebna jest tu odpowiednia selekcja spółek, dywersyfikacja, rozłożenie odpowiednich proporcji, przyjęcie długiego horyzontu inwestycyjnego i ustawienie priorytetu na tzw. cashflow.

 

Jak zbudować portfel?

Autorski system 10-11-12 to zupełnie inne spojrzenie na budowanie majątku w oparciu o dywidendy. Wykorzystujemy do maksimum procent składany, skupiamy się na gotówce wpływającej regularnie na rachunek i bazujemy przy tym na najsilniejszych spółkach na świecie.

 

Reinwestowanie dywidend

Największą siłą portfela dywidendowego jest reinwestowanie wypłacanych przez spółki środków. Autor dokładnie opisuje możliwe metody, które pozwalają budować coraz większy dopływ kapitału na rachunek maklerski.

 

Podatki i opcje

Z każdym rozdziałem dostajemy więcej elementów, które układają się w całość i dają pełny obraz metody inwestycyjnej Lichtenfelda. To ważne, aby rozumieć kwestie podatków i ich optymalizacji, a także opcje jako dodatkowy element portfela.

 

 

KOMENTARZE!

 

Polskie wydanie z 2021 roku jest specjalnie dostosowane do polskiego inwestora. Publikacja zawiera kilkadziesiąt komentarzy aktualizujących wydanie i osadzających lekturę w polskich realiach inwestycyjnych. Dzięki temu każdy rozdział będzie w pełni zrozumiany i przydatny, a reguły z książki można będzie łatwo zastosować w praktyce.

 

 

NOWE WYDANIE!

 

"Zbij fortunę na dywidendach" to jedna z najlepszych na świecie książek dla inwestorów dywidendowych. Postanowiliśmy wydać ją ponownie na polskim rynku jako wydawnictwo Milion Kroków, dodając do publikacji komentarze aktualizujące dedykowane polskim inwestorom i nagrywając specjalny kurs video tłumaczący krok po kroku jak budować portfel dywidendowy.

 

Partnerem wydania "Zbij fortunę na dywidendach" jest Online Broker LYNX oferujący możliwość inwestowania w amerykańskie spółki dywidendowe zgodnie z metodami opisanymi w książce.

 

 

Dostawa

Sposób dostawy: Koszt dostawy:
Paczkomat InPost darmowa dostawa

Klienci, którzy kupili ten produkt, wybierali również:

 • Gamedev Inwestor [kurs]

  Zobacz

 • Śladami Warrena Buffetta [audiobook + ebook]

  Zobacz

 • Na sposób Warrena Buffetta [audiobook + ebook]

  Zobacz

 • Śladami Warrena Buffetta [e-book]

  Zobacz

 • Śladami Warrena Buffetta [książka]

  Zobacz

 • Zbij fortunę na dywidendach [ebook]

  Zobacz

 • Na sposób Warrena Buffetta [książka]

  Zobacz

 • Psychologia Pieniędzy [książka]

  Zobacz

 • Zbij fortunę na dywidendach [książka]

  Zobacz

 • Praca głęboka [książka]

  Zobacz

 • Na sposób Warrena Buffetta [ebook]

  Zobacz

 • Inwestor dywidendowy [kurs]

  Zobacz

 • Benjamin Graham "Inteligentny inwestor" [książka]

  Zobacz

 • Blogerzy o Giełdzie START

  Zobacz

 • Mała książka zdroworozsądkowego inwestowania [pakiet cyfrowy + kurs]

  Zobacz

 • Mała książka zdroworozsądkowego inwestowania [książka + kurs]

  Zobacz

 • Mała książka zdroworozsądkowego inwestowania [ebook]

  Zobacz

 • Mała książka zdroworozsądkowego inwestowania [audiobook]

  Zobacz

 • Na sposób Warrena Buffetta [audiobook]

  Zobacz

 • Mała książka zdroworozsądkowego inwestowania [książka]

  Zobacz

 • Zbij fortunę na dywidendach [ebook + audio]

  Zobacz

 • Zbij fortunę na dywidendach [audiobook]

  Zobacz

 • Śladami Warrena Buffetta [audiobook]

  Zobacz

 • Mała książka zdroworozsądkowego inwestowania - pakiet cyfrowy [ebook+ audiobook]

  Zobacz

Cena

299,00 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt

Cena

299,00 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt